Start » Akcje, Dolny Śląsk, Fotogaleria, W regionach i za granicą, Ważne » Marsz Patriotów – zwycięstwo nacjonalizmu!

Marsz Patriotów – zwycięstwo nacjonalizmu!

Blisko 10 000 osób wzięło udział w Marszu Patriotów we Wrocławiu zorganizowanym przez Narodowe Odrodzenie Polski z okazji Święta Niepodległości. W blasku pochodni, z flagami narodowymi, z symbolami falangi i krzyża celtyckiego, maszerowali działacze i sympatycy NOP, kibice Śląska i Sparty Wrocław, Promienia Żary, Chrobrego Głogów, Miedzi Legnica, autonomiczni nacjonaliści, delegaci włoskiej Forza Nuova, belgijskiego Nation, Falangi, czescy narodowcy oraz tysiące Polaków, dla których wolna i niepodległa Ojczyzna nie jest jedynie pustym słowem. W trakcie przemarszu nie zabrakło okrzyków wyrażających dobitnie postulaty polskiego nacjonalizmu: „Nie dla korporacji, nie dla eurokratów, Polska tylko dla Polaków”, „Ani Unia, ani NATO, Polska tylko dla Polaków”, „Europa, Młodość, Rewolucja”, „Narodowy radykalizm”, „Wczoraj ONR, dzisiaj NOP”, „Wielka Polska Niepodległa”, „Naszą drogą nacjonalizm” oraz tradycyjnego „Bóg, Honor i Ojczyzna” czy „Raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę”. Wielokrotnie oddano także hołd naszym Bohaterom walczących z hitlerowskim i sowieckim okupantem oraz wszystkim tym, którzy oddali swoje życia, aby Ona mogła żyć. Specjalnie na Marsz Patriotów nacjonaliści z Żar przygotowali wielką biało-czerwoną flagę o wymiarach 35 na 3 metry.

W niedzielę 11 listopada nacjonaliści wysłali jasny przekaz: NIE dla Unii Europejskiej i NATO, NIE dla amerykańskiego imperializmu i globalnego kapitalizmu, NIE dla neomarksistowskiej propagandy niszczącej rodziny i wspólnotę narodową i wreszcie NIE dla różnych odcieni marionetkowych rządów Republiki Okrągłego Stołu. TAK dla w pełni suwerennej i niepodległej Polski w Europie Wolnych Narodów, TAK dla Wartości, które zbudowały naszą Cywilizację, TAK dla nacjonalizmu!

Na zakończenie manifestacji spalono symbole brukselskiego okupanta oraz odśpiewano wszystkie zwrotki Hymnu Narodowego.

Kierownictwo Narodowego Odrodzenia Polski serdecznie dziękuje wszystkim za przybycie. Pamiętajmy, iż maszerujemy codziennie, pracując dla Polski i Polaków. Życie i śmierć dla Narodu!

Oficjalny klip z Marszu Patriotów

Relacje zagraniczne:

Tribuna de Europa (Hiszpania)

Novopress France (Francja)

FrontPress Romania (Rumunia)

DIRDAM (Hiszpania)

NATION (Belgia)

Revolta.info (Czechy)

Europoseł Nick Griffin (Wielka Brytania)

Dodaj do:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter
  • email
  • Google Bookmarks
  • Tumblr

Podobne teksty

TagiTagi: , , , , , , , , , , , , , , ,