Start » Podkarpacie, W regionach i za granicą » Rzeszów: Dla narodu przez naród – dary i pomoc dla hospicjum

Rzeszów: Dla narodu przez naród – dary i pomoc dla hospicjum

Los naszych najmłodszych Rodaków, zwłaszcza tych chorych i najsłabszych jest nam szczególnie bliski. Dlatego też narodowi radykałowie z Dzielnicy Podkarpackiej NOP włączyli się w akcję zbiórki darów dla podopiecznych Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Zabawki, przybory do rysowania, oraz to, co wszystkie dzieciaki lubią najbardziej, czyli słodycze, znalazły się w paczkach, które 1 czerwca otrzymali pacjenci Hospicjum. Zdecydowana większość rzeczy przekazanych przez podkarpackich NR, pochodziła z wewnętrznej zbiórki przeprowadzonej wśród działaczy i sympatyków Ruchu.

W sobotę, 14 czerwca na terenie Hospicjum odbył się Piknik Charytatywny z okazji Dnia Dziecka. Tu też z pomocą pospieszyli nacjonaliści, przygotowując imprezę od strony „technicznej”. Wielogodzinna wytężona praca nie poszła na marne – piknik zakończył się pełnym powodzeniem, a w dobrej zabawie nie przeszkadzał jego uczestnikom nawet padający od czasu do czasu deszcz.

Jest nam niezwykle miło, że nasza skromna pomoc dostała dostrzeżona i doceniona. Pozdrawiamy Personel i Podopiecznych Hospicjum, dziękujemy za zaproszenie i rzecz jasna, polecamy się na przyszłość!

podkarpacie@nop.org.pl
Dzielnica Podkarpacka NOP
Wstąp do NOP – wypełnij formularz rekrutacyjny!

Dodaj do:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter
  • email
  • Google Bookmarks
  • Tumblr

Podobne teksty

TagiTagi: , , , , , , , ,