Start » Ważne » Spotkanie z Nacjonalizmem – kampania NOP i Nacjonalista.pl

Spotkanie z Nacjonalizmem – kampania NOP i Nacjonalista.pl

Spotkaniem w Lublinie, zainicjowaliśmy nową kampanię Narodowego Odrodzenia Polski i Dziennika Nacjonalista.pl, pod hasłem: SPOTKANIE Z NACJONALIZMEM.

Akcja jest odpowiedzią na ciągłą potrzebę pogłębiania formacji ideowej bojowników narodowej rewolucji. Projekt zakłada przede wszystkim otwarte spotkania nt. nacjonalizmu w całej Polsce, ale także wszelkie inne formy upowszechniania Idei.

Rozpoczynamy działalność w terenie – wyjdziemy do Was z dobrą nowiną – nowoczesnym nacjonalizmem. W całej Polsce zorganizujemy otwarte spotkania, na których będziecie mogli dowiedzieć się więcej o Idei i ruchu narodowo-radykalnym, a także znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Idziemy naprzód – z całą mocą odrzucając zgniliznę demoliberalizmu. Idziemy, dzierżąc potężną broń w postaci naszego NACJONALIZMU. Chcemy każdemu z Was przekazać tą broń, abyście mogli z pełną świadomością stanąć do walki o Wielką Polskę.

Jeśli chcecie, aby otwarte spotkanie odbyło się również w Waszym mieście i możecie pomóc w jego organizacji, piszcie: info@nop.org.pl

Wsparcia finansowego dla kampanii można udzielić dokonując wpłaty za pomocą systemu wpłat online – http://www.nacjonalista.pl/darowizna/ – zaznaczając jako cel: Kampania „Spotkanie z nacjonalizmem”.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Dodaj do:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter
  • email
  • Google Bookmarks
  • Tumblr

Podobne teksty

TagiTagi: , , , , , , ,